با این شیر می توانید تمام ناراحتیها را برطرف نمایید

ویتامین B12 فقط در محصولات حیوانی مانند شیر یافت می شود؟ این باعث می شود شیر برای افرادی که گوشت نمی خورند اهمیت بیشتری پیدا کند.

کلسیم موجود در شیر نه تنها برای ساخت استخوان ها و دندان ها، بلکه برای ماهیچه ها و انتقال تکانه های عصبی نیز مهم است؟

آیا می دانید که یک لیتر شیر چند لیوان است و چگونه می توان آن را اندازه گیری نمود تا بتوانید پی به میزان دقیق آن ببرید؟

آیا شیر سالم است؟
شیر بخشی از یک رژیم غذایی سالم است. درست مانند میوه، سبزیجات، محصولات غلات کامل، نان، گوشت و ماهی. در سراسر جهان، شیر به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم توصیه می شود. دو تا سه وعده شیر یا ماست در روز به شما کمک می کند تا مواد مغذی مهمی را دریافت کنید.

توجه نمایید که یک کیلو گوشت برای چند نفر قیمه را لازم است و همواره چه اندازه از آن می تواند برای مراسمات و میهمانیها مورد استفاده باشد؟

بهتر است از لاکتوز اجتناب کنیم؟
اگر دچار عدم تحمل لاکتوز هستید، به این معنی است که نمی توانید یا کمتر قادر به هضم لاکتوز، قند موجود در شیر هستید. اما این بدان معنا نیست که شما اصلا نمی توانید لبنیات مصرف کنید. ماست، دوغ و کوارک حاوی لاکتوز کمتری هستند و برای افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز مناسب تر است.

برای ورود به سایت اراد برندینگ تنها کافی است بر روی بخش مربوطه کلیک نموده تا به درگاه مورد نظر وارد شده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

پنیر گودا تقریباً بدون لاکتوز است. اکثر افراد مبتلا به عدم تحمل لاکتوز هنوز هم می توانند مقدار کمی شیر را تحمل کنند، به عنوان مثال در غذا. بهتر است از یک متخصص تغذیه کمک بگیرید تا بهترین کار را برای شما امتحان کند. بسیاری از کشورها نیز محصولات لبنی فاقد لاکتوز دارند.

ویتامین های B2 و B12
ویتامین‌های B2 و B12 واقعاً مهم هستند زیرا انرژی را در بدن آزاد می‌کنند که می‌تواند توسط عضلات شما استفاده شود. آنها همچنین به کاهش خستگی کمک می کنند.

کلسیم و فسفر
کلسیم و فسفر موجود در شیر نقش مهمی در حفظ استحکام استخوان ها و دندان ها دارند. این امر به ویژه برای کودکان و جوانان و همچنین برای افراد مسن که می خواهند سالم بمانند بسیار مهم است.

با ترکیب وایتکس و آلومینیوم می توانید شفافیت لازم را برای آن به همراه آورد تا قادر بود نسبت به روشنایی کافی آن اقدام نمود.

بیشتر در مورد پروتئین ها
حقایقی در مورد شیر
آیا می دانستید که…

یک لیوان 200 میلی لیتری شیر حاوی 240 میلی گرم کلسیم است؟ 365 گرم بروکلی نیز حاوی 240 میلی گرم کلسیم است.

 • منابع:
  1. Is milk healthy?

 • تبلیغات: 
  1. پارچه اسپان باند بیمارستانی درمان ضخم
  2. بهترین رنگ پارچه مبلی
  3. شیلنگ باعث نجات شناگری شد
  4. پارچه مبلی با نازلترین قیمت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.