با تلویزیون سامسونگ 32 اینچ هوشمند جنسیت جنین را تغییر دهید

اگر تلویزیون شما یک صفحه سفید نمایش می دهد، اما صدا به خوبی کار می کند، بررسی کنید که مشکل در همه منابع و کانال ها سیستماتیک باشد.

اگر مشکل گسترده است، یک تنظیم مجدد الکتریکی را امتحان کنید: تلویزیون خود را از برق بکشید، چند دقیقه صبر کنید، سپس دوباره آن را وصل کنید.

اگر تلویزیون سامسونگ 32 اینچ هوشمند همچنان صفحه سفید نشان می دهد، احتمالاً نشان دهنده یک مشکل T-CON است که تعمیرکار مجاز می تواند از آن مراقبت کند.

واضح ترین راه حل برای مشکل اتصال بلوتوث این است که تلویزیون شما این فناوری را ندارد.

از طرف دیگر، اگر متوجه بریدگی در دستگاه خود شدید، توصیه می‌کنم تلویزیون سامسونگ خود و همچنین دستگاهی که در حالت بلوتوث متصل است، ریست الکتریکی انجام دهید.

مشکل انعکاس صفحه نمایش

به اشتراک گذاری صفحه نمایش تلفن هوشمند خود به صورت بی سیم با تلویزیون سامسونگ ممکن است کارساز نباشد و این ممکن است به دلایل مختلفی باشد.

اگر برای اولین بار است که می‌خواهید حالت آینه‌ای را در این تلویزیون تنظیم کنید، به یاد داشته باشید که بررسی کنید که این ویژگی در این مدل وجود دارد.

سپس، بررسی کنید که آیا تلفن شما تلویزیون شما را تشخیص می دهد و در لیست تلویزیون هایی که می توانید با آنها اشتراک گذاری صفحه نمایش را شروع کنید ظاهر شود.

در نهایت، تلویزیون و تلفن هوشمند خود را مجدداً راه اندازی کنید و مطمئن شوید که هر دو به یک شبکه Wifi متصل هستند.

تصویر تلویزیون سامسونگ خیلی بزرگ است

اگر تصویر تلویزیون سامسونگ شما بیش از حد کشیده شده است، همانطور که در عکس زیر وجود دارد، جایی که لبه های تصویر دیگر ظاهر نمی شوند، مطمئناً به دلیل تنظیم نادرست نسبت تصویر استفاده شده است.

برای تصحیح فرمت تصویر خود، دکمه Home را روی کنترل از راه دور فشار دهید. سپس به منو بروید: تنظیمات > تصویر > تنظیمات فرمت تصویر. سپس به فرمتی که مناسب تلویزیون شماست (معمولاً 16:9 یا 4:3) تغییر دهید.

ما از نشت نور یا از دست دادن نور صحبت می کنیم، زمانی که بخشی از نور پس زمینه فرار می کند و این با از دست دادن روشنایی مشخص می شود.

در این مورد، به شما توصیه می کنم برای جلوگیری از تشدید وضعیت، تلویزیون خود را دوباره روشن نکنید و با خدمات مشتریان سامسونگ یا تعمیرکار مجاز تماس بگیرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.