با حوله تن پوش kenzo جوش های سر سیاه بدن را از بین ببرید

حوله های جدید با وجود کیفیتی که دارند، ممکن است مقدار زیادی از آن بریزند و بیشتر حوله ها بعد از مدتی تبدیل به حوله های فرسوده می شوند.

 این به این دلیل است که پنبه یک الیاف طبیعی است که به طور اجتناب ناپذیری در خشک کردن بیش از حد و خشک شدن بیش از حد در خشک کن معمولی ریزش می کند.

علاوه بر این، به دلیل ریزش، که اغلب با حوله‌های جدید اتفاق می‌افتد، بهتر است حوله‌هایی را که اخیرا خریداری کرده‌اید، در یک بار جداگانه از بقیه لباس‌های شسته شده بشویید و خشک کنید.

حوله تن پوش kenzo که از خشک‌کن بیرون می‌آید ممکن است داغ باشد، شاید ایده خوبی باشد که حوله‌هایتان را با دمای کمتری در خشک‌کن خشک کنید.

حوله تن پوش kenzo

این روش با جلوگیری از آسیب دیدن و نازک شدن حوله ها پس از چرخه حرارت بسیار بالا در خشک کن به محافظت از آن ها کمک می کند. با این حال، همیشه قبل از قرار دادن حوله در خشک کن و تا کردن آن، پرز را از روی آن جدا کنید.

 هنگام خرید حوله (و یک بار در ماه پس از آن)، ایده خوبی است که آنها را در ماشین لباسشویی بیندازید و یک لیوان سرکه سفید را به چرخه آبکشی اضافه کنید.

سرکه سفید به جذب بیشتر حوله ها کمک می کند. هنگامی که از سرکه استفاده می کنید، مواد شوینده اضافی را که از جذب آب حوله ها جلوگیری می کند نیز از بین می برد.

هر کس متفاوت است، بنابراین ایده “یک حوله متناسب با همه” وجود ندارد. هرچه حوله بزرگتر باشد، قدرت جذب بیشتر است. داشتن یک حوله عالی یکی از تجملات بسیار ساده زندگی است.

 هر کدام را که ترجیح می دهید، حوله ای را پیدا کنید که بدنتان دوست دارد زیرا هر روز و هر روز از آن استفاده خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.