با حوله دستی برق لامع 40 سال جوان تر شوید

حوله های هتلی حوله های سفید ساده ای هستند که عموما در مکان های اقامتی مانند هتل ها، خوابگاه ها و آپارتمان ها استفاده می شوند.

حوله ها که به عنوان حوله های هتلی یا حوله های همنام نیز شناخته می شوند، هیچ طرح، خط و رنگی روی خود ندارند. 

اندازه استاندارد حوله دستی برق لامع 50x90cm، حوله حمام 70x140cm، 90x150cm یا 100x150cm، حوله پا 50x70cm است. جدای از این ابعاد، برخی از هتل ها حوله هایی را نیز طلب می کنند که به آن ها حوله آشپزخانه 30*50 سانتی متر می گوییم.

 این ابعاد در حوله های هتلی در استانداردهای ترکیه به این صورت است و در حوله های صادراتی ممکن است ابعاد متفاوت باشد.

حوله دستی برق لامع

 نخ های استفاده شده در مرحله تولید حوله اهمیت فوق العاده ای دارند. حوله های بافته شده با نخ باکیفیت کیفیت بالاتری دارند و به همین ترتیب عمر مفید بیشتری نسبت به حوله هایی که از نخ ارزان استفاده می کنند خواهد بود.

زمانی که حوله پس از گذراندن مراحل بافت، رنگرزی و آماده به دست مصرف کننده نهایی رسید، باید قدرت جذب آب بالایی داشته باشد، در برابر شستشوهای زیاد مقاوم باشد و از همه مهمتر میزان سفت شدن پایینی داشته باشد.

 برای رسیدن به حوله ای با تمام این ویژگی ها باید نخ بافی با کیفیت انتخاب کرد و به جای حوله کم وزن، حوله ای با وزن بالا انتخاب کرد.

در اینجا، بزرگترین عاملی که باعث انتخاب حوله های کم وزن می شود، عامل قیمت است. ما به عنوان یک شرکت حوله های خوب با وزن بالا را به شما پیشنهاد می کنیم.

مانند هر محصول دیگری، یک محصول خوب به معنای کیفیت بالا است و طول عمر بیشتری به مصرف کننده می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.