تعمیرکاری با سوسیس معمولی دونه ای ماشین تعمیر می کند

سوسیس تند ایرپینیا همانطور که از نامش پیداست در منطقه ایرپینیا در استان آولینو تولید می شود.

در بیشتر موارد از انتخاب دقیق گوشت و چربی به دست می آید که مستقیماً در منطقه کامپانیا قصابی می شود. اما بیایید با هم ببینیم کاربردهای اصلی این سوسیس معمولی دونه ای خاص چیست.

ویژگی های سوسیس تند ایرپینیا

سوسیس تند ایرپینیا یک سوسیس معمولی این منطقه است که با گوشت و چربی گوشت چرخ کرده یا لبه چاقو درست می شود. طبق سنت Avellino به این روش تولید می شود تا با ادویه های مختلف طعم دار شود، به گونه ای که شیرین، تند یا نیمه تند باشد.

سوسیس

سپس تا می شود تا شکل سنتی “U” خود را به دست آورد. به طور کلی یک محصول تازه است، اما پس از یک روز خشک شدن می توان آن را به صورت پخته، برشته شده برای کباب خانگی، همراه با سبزیجات یا برای طعم دادن به سس ها، سوپ ها و چرا که نه، حتی پیتزا مصرف کرد.

از طرف دیگر، اگر ترجیح می دهید آن را به صورت چاشنی مصرف کنید، طبق آداب و رسوم دهقانی، فرآیند چاشنی که حدود یک ماه طول می کشد، مستلزم آن است که آن را در یک گلدان سرامیکی یا شیشه ای لعابی قرار داده و با گوشت خوک بپوشانید.

سوسیس ایرپینیا روی میزهای ایتالیایی

سوسیس تند ایرپینیا یک گوشت پخته شده با طعمی شدید و تعیین کننده است. سوسیس که مظهر ارزش های سنت و اصالت یک محصول در بالاترین سطح است.

مانند هر سوسیس و کالباسی که به خود احترام می گذارد، حتی سوسیس تند ایرپینیا نیز معمولاً در سفره های ایتالیایی به عنوان یک پیش غذای عالی همراه با پنیر موزارلا و پنیرهای سنتی کشورمان مصرف می شود.

با این حال، چشیدن همان سوسیس، شاید تازه تر، کبابی شده روی کباب برای کباب کردن با خانواده یا دوستان غیرمعمول نیست.

محصولی برای دوستداران طعم‌های تند، تند و تعیین‌کننده که می‌تواند سبزیجات را برای یک غذای جانبی با پرک همراهی کند.

آخرین مورد اما نه کم اهمیت ترین استفاده سوسیس تند ایرپینیا اغلب به عنوان ماده اصلی پیتزا نیز استفاده می شود. تعداد بی نهایت استفاده برای یک محصول.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.