تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه که گرما تولید می کند

اگر می خواهید تلویزیونی با کیفیت بخرید اما می خواهید هزینه های خود را به حداقل ممکن برسانید، 500 پوند خوب است که به خاطر داشته باشید.

این یک تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه کاملاً قابل احترام با کیفیت 4K و یک پلتفرم استریم داخلی را تضمین می کند که می تواند برای دسترسی به همه خدمات محبوب راه اندازی شود. 4K های سطح ورودی ارزان تر می شوند، اما احتمالاً حداقل 300 پوند خرج خواهید کرد.

در واقع، اگر به دنبال یک تلویزیون کوچک 40 اینچی یا کمتر هستید، می توانید به راحتی کمتر از 500 پوند خرج کنید. اما خبر خوب برای کسانی که بودجه دارند این است که هزینه های متوسط ​​از نظر اندازه صفحه نمایش چندان مزاحم نیست.

تلویزیون سامسونگ 65 اینچ بانه

فقط با 150 پوند، می توانید یک مجموعه 32 اینچی کوچکتر پیدا کنید، در حالی که در انتهای طیف دیگر می توانید ست 65 اینچی نسل قدیمی را تنها با قیمت 450 پوند خریداری کنید.

همیشه ارزش دارد که قبل از تصمیم گیری برای خرید تلویزیون به عادات تماشای تلویزیون خود فکر کنید. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

  • آیا دوست دارید قبل از اینکه برای تماشای تلویزیون بنشینید چراغ ها را خاموش کنید؟ یا برعکس، آیا معمولاً در طول روز تلویزیون تماشا می کنید؟ جایی که تلویزیون‌های QLED و OLED واقعاً خوب عمل می‌کنند، در تاریکی است، اما در شرایط نور روشن گاهی اوقات مشکل دارند.
  • آیا شما یک گیمر هستید؟ اگر معمولاً یک کنسول در زیر تلویزیون خود پارک کرده اید، بهتر است به دنبال کنسولی با نرخ تازه سازی بالا و گیم پلی بدون وقفه باشید. به دنبال مجموعه ای باشید که 120 هرتز یا بالاتر مشخص شده است.
  • آیا شما اهل سینما هستید که به شدت دلتنگ فیلم می شوید؟ در حالی که ممکن است به تلویزیونی با تصاویری با کیفیت فکر کنید، اما عاقلانه است که بخشی از بودجه خود را برای نوار صوتی کنار بگذارید. خرده فروشان اغلب تلویزیون و نوار صوتی را با هم می فروشند.
  • آیا به این فکر کرده اید که تلویزیون خود را روی دیوار بگذارید؟ این می تواند تفاوت در کیفیت تماشای شما ایجاد کند و براکت های دیواری تلویزیون ارزان هستند. برای اطلاعات بیشتر توضیح ما را در مورد نحوه نصب تلویزیون به دیوار از دست ندهید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.