جوراب مردانه نانو رییس جمهور دزدیده شد

 جوراب های تجاری بر روی ظاهر تمرکز دارند، در حالی که جوراب های ورزشی بر کیفیت تمرکز دارند. 

به عبارت دیگر جوراب های تجاری نسبت به جوراب های ورزشی ظاهر بهتری دارند و جوراب های ورزشی کیفیت خوبی دارند.

جوراب مردانه نانو تجاری نرم و سبک هستند و جوراب های ورزشی ضخیم و نسبتاً خشن هستند.

 جوراب های ورزشی مقاومت در برابر سایش، بافت خشن، جوراب های تجاری نسبتا نرم هستند، محافظت از پا به اندازه جوراب های ورزشی قوی نیست.

مواد اولیه جوراب های تجاری، ظاهر و راحتی جوراب های تجاری را تعیین می کند. جوراب های تجاری خوب باید حداقل 60 درصد فیبر طبیعی داشته باشند.

 الیاف طبیعی شامل پنبه، کنف و ابریشم است. در حال حاضر، پنبه مرسریزه ماده خام اصلی برای جوراب های تجاری گران قیمت در داخل و خارج از کشور است.

 کنف عرق بیشتری را جذب می کند، اما درخشندگی و نرمی جوراب های ساخته شده از کنف خوب نیست. ابریشم لوکس و شفاف است و هزینه آن بسیار بالاست. 

جوراب های تجاری ساخته شده از پنبه مرسریزه نه تنها دارای ویژگی های جذب رطوبت پنبه خالص و نفوذپذیری هوا هستند، بلکه دارای مزایای صاف، نرم و مقاوم در برابر چین و چروک هستند.

جوراب های ورزشی نوعی جوراب هستند که به نام جوراب نخ ضخیم ناهموار یا جوراب الاستیک نیز شناخته می شوند. شکل آنها با جوراب های تکی معمولی یکسان است. 

ضخامت نخ و تعداد نخ استفاده شده به طور مشخص با سایر جوراب های تک فرش متفاوت است. جوراب‌های ورزشی معمولاً از نخ‌های ضخیم‌تر و ریشه‌های بیشتری استفاده می‌کنند.

بنابراین بافت ضخیم‌تر، قوی‌تر و مقاوم‌تر در برابر سایش است و برای علاقه‌مندان به ورزش مناسب است. جوراب های ورزشی برای پوشیدن راحت هستند و می توانند از پاهای شما محافظت کنند. رطوبت بیشتری نسبت به جوراب های معمولی دارد. عرق به نام جوراب ورزشی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.