دستگیره کابینت لوکس که قادر به تعویض رنگ کابینت است

 دستگیره های کابینت لوکس از یک میله شیشه ای شفاف با برنج ساخته شده اند تا سخت افزار کابینت شیک و مدرنی را ایجاد کنند که به جای احساس سردی فلز، حس لمسی راحت را ارائه می دهد.

دستگیره کابینت لوکس برای انواع پروژه های DIY. می توان از آن در رنگ های مختلف برای اتاق خواب آشپزخانه، حمام و کمد، کمد اتاق خواب و یا فضاهای دیگر استفاده کرد. 

مجموعه کریستال پالاس شکوه و جلال الماس را به پروژه های سخت افزاری شما می آورد. قطعات پیچیده با ظرافت بی دردسر، احساس لوکس و کیفیت بی نظیر ساخته شده است. در هر فضایی می درخشد و به ویژه در روشویی و کمد حمام زیبا به نظر می رسد.

دستگیره کابینت لوکس

با گذشت زمان و پیشرفت جامعه، دستگیره های استنلس استیل مورد علاقه خانواده های بیشتری قرار می گیرد. اما دسته به ظاهر ساده استیل ضد زنگ، انتخاب واقعی هنوز بسیار خاص است.

 بسیاری از هتل‌ها، کلوپ‌ها و مکان‌های دیگر، نصب راحت، راحتی و بهداشت را در نظر می‌گیرند و اغلب هنگام تزئین دسته‌های فولادی ضد زنگ مجلل و سخاوتمندانه را انتخاب می‌کنند.

برخی از درها کوچک هستند یا اشکال خاصی دارند و دستگیره های فولادی ضد زنگ اغلب با توجه به اندازه خاص خود سفارشی می شوند. سپس سفارشی سازی عناصر نفیس زیادی دارد.

الگوهای دستگیره های فولادی ضد زنگ بسیار زیاد است و سبک ها به طور مداوم در حال بازسازی هستند و مشتریان می توانند انتخاب های خود را انجام دهند. از نظر مواد، دستگیره های فولاد ضد زنگ بهتر، آلیاژها ضعیف تر و پلاستیک ها در آستانه حذف هستند.

دستگیره فولاد ضد زنگ را می توان به دو روش ثابت کرد: پیچ و چسب. به طور کلی، پیچ ها قوی هستند، اما چسب ها غیرعملی هستند.

دسته فولادی ضد زنگ شبیه دسته آبکاری شده از جنس استنلس استیل است که می توان آن را با آهنربا تست کرد. سبک، عملکرد و مکان مورد توجه در هنگام انتخاب و تطبیق. 

به طور کلی، دو اصل پردازش در رابطه بین دستگیره ها و درب ها وجود دارد چشم نواز و پنهان. انتخاب راهرو یکی از اصلی ترین قسمت های تزئینی اتاق است و دستگیره های روی کابینت راهرو می تواند بر تزئینی بودن آنها تاکید کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.