دفتر نقاشی سایز بزرگ هویت کودک شما را نشان می دهد

برای برخی از بچه ها ممکن است در ابتدا نقاشی کردن برایشان جالب نباشد.

وقتی این اتفاق می‌افتد، یکی از چیزهایی که متوجه شدم واقعاً کمک می‌کند، تبدیل آن به یک بازی است !

با تبدیل چیزی به بازی، مردم به طور خودکار آن را روی دفتر نقاشی سایز بزرگ یک کار سرگرم کننده در نظر می گیرند. درست مثل بازی “شستشوی کردن”! باشه، شاید روی همه چیزها کار نکند.

دفتر نقاشی سایز بزرگ

  • نقاشی های خط خطی: یک نفر یک صفحه کامل را با مداد خط خطی می کند و سپس دیگری به آن نگاه می کند و از تخیل خود استفاده می کند تا موجودات، شخصیت ها یا چیزهای دیگری را که در آنجا می بیند بیابد! این یک بازی فوق العاده مفید برای بهبود تخیل است.
  • طراحی مشارکتی: به سادگی از لیست های بالا درخواست نقاشی بدهید و اجازه دهید یکی از بچه ها شروع به کشیدن کند. به عنوان مثال یک تایمر 30 ثانیه ای تنظیم کنید و سپس به آنها بگویید متوقف شوند و کاغذ را به بچه بعدی بدهند! این یک بازی بسیار سرگرم کننده را ایجاد می کند که در آن آنها ایده ها را در هم می آمیزند و سعی می کنند نقاشی شخص قبلی را ادامه دهند.
  • داخل قلعه چیه؟ طرح کلی یک قلعه را خیلی ساده بکشید و به آنها بدهید، سپس از آنها بپرسید که فکر می کنند داخل قلعه چیست و آن را ترسیم کنند. انتظار دیدن اتاق های غذاخوری عظیم، شوالیه ها و شاید حتی یک اژدها را داشته باشید!
  • Finish My Drawing: این تا حدودی شبیه به نقاشی مشترکی است که قبلاً صحبت کردیم، اما به جای تنظیم یک تایمر، فقط به هر بچه می گویید که یک سر شخصیت یا حیوان را بکشد، سپس وقتی کارشان تمام شد، آن را به آن منتقل می کنند. نفر بعدی که نیم تنه را می کشد و در صورت تمایل می توانید این کار را یک بار دیگر برای کشیدن دست و پا انجام دهید. این چند ترکیب بسیار عجیب و خنده دار را ایجاد می کند! صورت ماهی با شیر با پاهای اختاپوس؟ مطمئن!
  • اتصال نقطه ها: قبلاً در این مقاله در مورد اعلان های طراحی مشابه صحبت کردم، اما نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که انجام یک بازی اتصال ساده نقطه ها چقدر می تواند سرگرم کننده باشد! به سادگی نقطه هایی را روی یک تکه کاغذ ایجاد کنید و آن را به اطراف منتقل کنید. سپس می‌توانید به آن‌ها بگویید که اگر تعدادشان زیاد نیست، همه چیز را به هم متصل کنند، یا به آن‌ها محدودیت بدهید، مثلاً 15 نقطه، تا هر چیزی را که می‌خواهند ایجاد کنند. تمرینات فوق العاده سرگرم کننده برای بالا بردن محدودیت های تخیل.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.