زغال چینی وارداتی گردنبند معروف ملکه انگلیس

این زغال در سفرهای طبیعت پرطرفدار است. به راحتی می توان به مدت 5 دقیقه کبریت یا فندک را از روی آتش روشن کرد.

در این مورد، شاید، مزایای این زغال سنگ تمام شده است. بزرگترین نقطه ضعف این است که این زغال طعمی شبیه به یک ماده شیمیایی قلیان دارد، مضرتر است، گرمای بسیار کمی می دهد و خاکستر زیادی می دهد.

استفاده از آن را حتی در طبیعت توصیه نمی کنیم. آتش موجود در طبیعت را فراموش نکنید که با آن می توانید به سرعت زغال نارگیل را مشتعل کنید. محبوب ترین و با کیفیت ترین زغال چینی وارداتی خود اشتعال Carbovol است.

هزینه تقریبی 140-150 روبل برای 10 قرص است.زغال سنگ از پوست زیتون، انگور، گردو. این یک شگفتی برای روسیه است. این محبوب نیست زیرا در بریکت های بزرگ مانند زغال لیمو فروخته می شود، باید با دست شکسته شود.

همچنین، چنین زغال سنگ نیاز به جایگزینی دائمی دارد، زیرا به سرعت می دود. گرما به دلیل قطعات نابرابر به طور مساوی توزیع نمی شود. هزینه تقریبی برای 1 کیلوگرم 200-350 روبل است.

زغال سنگ الکترونیکی. همه چیز در دنیای ما خودکار است. اما در مورد ما نه. پس از انتشار این زغال تنها نقدهای منفی از سوی دوستداران قلیان دریافت شد.

اولاً کل روح فرهنگ قلیان از بین می رود و ثانیاً تنباکو زیر چنین زغالی بسیار سریعتر از سنتی می سوزد. ما استفاده از این زغال چوب را توصیه نمی کنیم.

سعی کردیم تمام اطلاعات مهم گوشه قلیان را جمع آوری کنیم. امیدواریم این به شما کمک کند تا در انتخاب سیگار با کیفیت و دانستن تمام جذابیت های این فرهنگ قلیان تصمیم بگیرید.

زغال نارگیل در روسیه محبوب ترین است، زیرا طعمی به دود نمی دهد، طولانی تر از سایرین دود می کند و گرما را به طور یکنواخت در لیوان پخش می کند و مکعب ها را به طور دقیق و یکنواخت با فویل یا دیگ در تماس قرار می دهد.

بنابراین تولیدکنندگان مدرن قدمی در جهت تولید زغال نارگیل برمی دارند. 5-8 دقیقه دوباره حرارت دهید تا کاملا قهوه ای شود و با یک لایه نازک خاکستر پوشانده شود. برای احتراق، توصیه می کنیم از کاشی مخصوص قلیان استفاده کنید.

می توانید از کاشی های مارپیچ نیز استفاده کنید. در مقایسه با یک اجاق گاز خاص دوام ندارد و ظاهر آن با زندگی مدرن سازگار نیست. سوزاندن زغال چوب بر روی صفحات سرامیکی خانگی توصیه نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.