سنگ نما ساختمان رومی که به جای کندوی زنبور عسل استفاده می شود

سنگ ساختمانی یکی دیگر از انواع سنگ هایی است که با سایر سنگ های زیبا متفاوت است و در ساخت خانه ها، جاده ها، ساختمان ها و یا پل ها کاربرد دارد.

توسط این نوع سنگ برای ساخت بتن با ملات مخلوط می شود ویژگی های اصلی بنابراین باید به خوبی در برابر سایش مقاوم باشد. استحکام بالا در برابر فشار فشاری بسیار مقاوم است و به راحتی خراب نمی شود.

سنگ نما ساختمان رومی رو به رو اغلب تزئین شده است. از پایه ساختمان ها مانند عناصر تزئینی محافظت کنید. پنجره ها و درها را درست کردند.

 ستون ها و گوشه های خانه که با چنین مواد تزئین شده اند، اصلی به نظر می رسند. برای برجسته کردن و تأکید بر عناصر منفرد نما، طراحان به ترکیبی از بافت ها و رنگ های مختلف سنگ مصنوعی متوسل می شوند که از سنگ تراشی تقلید می کنند.

 

 

به این ترتیب، متخصصان اغلب از نظر بصری با فرم اشتباه ساختمان تنظیم می شوند.چنین تکنیکی به شما امکان می دهد نما را تزئین کنید و نمای عالی به آن ببخشید.
سنگ نما
سنگ خوب و با کیفیت باید نفوذپذیری آب کم داشته باشد سطح به خوبی به سیمان می چسبد. و مقدار مواد آلی در سنگ به حداقل ممکن است. برای ساخت موثر بتن استفاده شود.

به منظور اجرای مستقل نما با سنگ تزئینی تزئینی، باید قوانین موجود را رعایت کنید. تکنولوژی زیر در هوای گرم قابل اجرا نیست. 

تمام دیوارهایی که اخیراً تشکیل شده اند و در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارند، لازم است تا آخرین یخ زدگی مواد چسبنده رنگ آمیزی شوند. در غیر این صورت، محلول به سرعت رطوبت خود را از دست می دهد و فناوری نصب نقض می شود، که می تواند تأثیر منفی داشته باشد.

تغییرات زیادی وجود دارد که طراحان هنگام نصب سنگ تزئینی از آنها استفاده می کنند. این ماده با موفقیت گچ تزئینی و پانل های پلاستیکی را با هم ترکیب می کند. انتخاب بستگی به ترجیحات شخصی و نیاز به تأکید یا پنهان کردن عناصر دارد. چیزی شبیه به نما.

با توجه به اینکه چنین روکشی با هزینه کم خود جذب می شود، اغلب در ساخت و ساز خصوصی انتخاب می شود. مانند آجر، سنگ مصنوعی زیر دهانه قرار می گیرد و درز یک و نیم سانتی متری باقی می ماند.

 از آنجایی که چیدمان همگن فضا چندان جذاب به نظر نمی رسد، توصیه می شود از موادی با بافت ها و رنگ های مختلف در خود استفاده کنید، نمای خانه را تازه می کند و بر فردیت آن تأکید می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.