سیم برق دو رشته ای موجب کاهش جهش ژنتیکی جنین در زنان باردار می شود

هنگامی که سوال در مورد بهترین مواد کابل برای خط انتقال هوایی حل شود، احتمالاً نگرانی جدیدی مطرح می شود. چه نوع کابل های آلومینیومی برای خطوط انتقال فشار قوی مناسب است؟

پاسخ این است که انواع مختلفی در بازار برای انتخاب وجود دارد. انتخاب یک سیم برق دو رشته ای آلومینیومی خاص برای کابل های برق به هیچ وجه فرآیند سختی نیست زیرا همه آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

ما در کابل ملی ناسائو، کابل‌های انتقال بدون پوشش آلومینیومی و کابل‌های افت سرویس آلومینیومی را ارائه می‌کنیم. کابل‌های انتقال برق آلومینیومی برای استفاده در توزیع برق اولیه و ثانویه طراحی شده‌اند.

سیم

این کابل ها در کانال های توزیع بالای سر قرار می گیرند. هادی ها از سری آلومینیوم 1350-H19 ساخته شده اند که باعث نرمی و نصب آسان کابل ها در خطوط توزیع برق می شود.

ACSR، AAC و AAAC انواع مختلف کابل‌های انتقال لخت بسته به استانداردها و تاییدیه‌های خاصی هستند که مطابقت دارند. در کابل های ACSR از پوشش روی برای محافظت در برابر خوردگی استفاده می شود که برای استفاده در فضای باز یک مزیت ارزشمند است.

هنگامی که کابل فرسوده شد، به دلیل قابلیت بازیافت، می توان از آن برای مصارف دیگر استفاده کرد. کابل Drop Service Overhead آلومینیومی، نوع دیگری از سیم های مورد استفاده در کابل های برق سربار نیز از آلومینیوم نرم 1350H19 ساخته شده است.

تغییرات شامل کابل های هادی دوبلکس، تریپلکس و چهارگانه است. یک تغییر دوبلکس برای خطوط برق تک طراحی شده است، در حالی که نوع فرعی چهارگانه یک کابل سه فاز است.

این کابل ها در روشنایی خیابان ها برای کارگاه های ساختمانی نصب می شوند. عایق پلی اتیلن متقاطع از کابل در برابر تأثیر مکانیکی و ضربه شیمیایی محافظت می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.