شلوار نیم بگ زنانه بازی مورد علاقه کودکان

شلوار نیم بگ دویدن بلند Lululemon SenseKnit براق، فشرده و حمایت کننده است، بدون اینکه تنفس را به خطر بیندازد، و آن را برای فعالیت های با ضربه بالا عالی می کند.

 وقتی این جفت را پوشیدم، احساس سریعی داشتم. من آزمایش SenseKnits را از 6 هفته پس از زایمان شروع کردم و “سریع” آنطور که در آن روزهای اولیه خودم را در مسیرهای پیاده‌روی توصیف می‌کردم، نبود.

 با این حال، در این شلوار نیم بگ زنانه، بیشتر شبیه دونده‌ای بودم که می‌توانست به راحتی دوباره ۷:۴۰ مایل را در یک نیمه ماراتن ثبت کند.

به این دلیل است برخلاف بسیاری از ساق‌های دیگر که من آزمایش کردم، این شلوار نیم بگ دارای ناحیه‌های فشرده‌سازی هستند که مستقیماً در مواد بافته می‌شوند و با ترکیب پارچه‌ای اختصاصی به نام SenseKnit ساخته شده‌اند.

اگر تا به حال با شلوار نیم بگ فشرده ورزش کرده اید، می دانید که ساپورت اضافی اغلب به معنای عرق اضافی است، اما این جفت دارای مناطق تهویه برای به حداقل رساندن رطوبت است.

 وقتی اینها را برای یک چرخش 5 مایلی در مسیرهای محلی خود در هوای 60 درجه بیرون آوردم، لازم نبود به آنها فکر کنم.

 در حالی که معیارهای زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای قضاوت در مورد عملکرد، تناسب اندام و راحتی استفاده کنید، یکی از بهترین آنها این است که احساس کنید در واقع هیچ چیزی نمی پوشید.

بر خلاف بسیاری از شلوار نیم بگ دیگر که من آزمایش کردم، SenseKnits منحصراً برای دویدن ساخته شده است. پس از صحبت با سوکولوفسکی، متوجه شدم که این فقط یک ادعای بازاریابی نیست.

 برندهای بزرگتر – Lululemon، Nike، Adidas – معمولا تیم‌های طراحی دارند که به ورزش‌ها و گروه‌های جنسی خاصی اختصاص داده شده‌اند، و این تیم‌ها بر اساس دسته‌بندی بر روی جزئیات خاص تمرکز لیزری دارند. 

می‌توانید این بازی را در SenseKnits ببینید، از عدم وجود درز (بدون خراشیدگی در قسمت داخلی ران!)، تا جیب‌های پاکت با مشخصات کم (اما کاربردی) که اشیاء قیمتی را بدون جهش دور می‌کنند، تا مناطق تهویه و فشرده‌سازی هدفمند.

همه اینها به دقت فکر شده است، و من به عنوان یک دونده، از تک تک ویژگی ها قدردانی کردم. با این حال، شلوارهای ساق راحت تری نیز وجود دارد که از پارچه نرم تر و کشش تری برای استراحت و لباس های ورزشی ساخته شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.