شکارچی با اسکاچ برایت سر شیر درنده را پاره کرد

در مورد یک اسکاچ میکروفیبری که می تواند کثیفی و روغن را جذب کند.

اما به اندازه کافی نرم است که باعث خراشیدگی و آسیب به سطوح نمی شود، چیزهای زیادی می توان گفت.

اسکاچ برایت نسبت به سایر اسفنج ها گزینه سبزتری است زیرا می توان آن را در ماشین لباسشویی شست و به مواد شوینده کم یا بدون نیاز به مواد شوینده نیاز دارد.

یک طرف آن میکروفایبر است و در صورت استفاده به صورت خشک، مانند یک پارچه میکروفیبر عمل می کند و به طور طبیعی گرد و غبار را جذب می کند. 

اسکاچ

هنگامی که خیس استفاده می شود، نشت را خیس می کند و هیچ مایعی روی پیشخوان یا زمین شما باقی نمی گذارد. در طرف دیگر با خطوط آبی تیره و روشن، سطح دارای سطحی با عملکرد دوگانه است که خراشیده و جذب می شود.

ما متوجه شدیم که طرف اسکرابر می تواند پنیر و تخم مرغ را بدون هیچ ماده شوینده حذف کند. برای برداشتن پنیر که بازو خسته‌کننده‌تر بود، فشار بیشتری لازم بود، اما چون خیلی نرم بود، به ماهیتابه آسیبی وارد نکرد.

 همچنین تمیز می شود، بنابراین لازم نیست نگران ریختن ذرات غذا در ماشین لباسشویی باشید.

اینها هنگام خرید در یک بسته ارزشی هر کدام حدود دو دلار قیمت دارند و قابل شستشو و استفاده مجدد هستند، بنابراین یک انتخاب اقتصادی و سازگار با محیط زیست است.

این یک اسفنج قابل استفاده مجدد دیگر است که بیشتر شبیه یک دیشراگ است تا اسفنج، زیرا در صورت نیاز به تمیز کردن، می توان آن را هم در ماشین لباسشویی و هم در خشک کن انداخت. 

همچنین می توانید با دانستن اینکه این اسفنج بدون بخار و مواد شیمیایی است، خیالتان راحت باشد.

این اسفنج‌های جاذب برای پاک‌کردن ریزش‌ها ایده‌آل هستند و صابون را به خوبی نگه می‌دارند، اما ما متوجه شدیم که برای تمیز کردن کارهایی که نیاز به کمی فشار بیشتر دارند، در سمت نرم هستند و ذرات غذا به پارچه چسبیده‌اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.