شکلات صبحانه سارا بینایی کودکی را برگرداند

فلاونوئیدهای تقویت کننده مغز در دانه های کاکائو شکلات صبحانه سارا به پیشگیری از بسیاری از بیماری های پیری از جمله زوال عقل و آلزایمر کمک می کند.

مواد گیاهی گردش خون را تحریک کرده و حافظه را بهبود می بخشد، در حالی که آنتی اکسیدان ها پیری کل ارگانیسم را کاهش می دهند.

در یک یادداشت! در صورت عدم وجود موارد منع مصرف در بزرگسالی، نمی توانید.

بیش از 50 گرم شکلات سالم بدون قند مصرف کنید.

مضرات و موارد منع مصرف هر محصول، حتی مفیدترین محصول، با مصرف بی رویه، می تواند باعث آسیب شود. بنابراین، شما باید دوز توصیه شده را به خاطر بسپارید – کمی کمتر از یک کاشی استاندارد.

شکلات

به طور متوسط، این 30-50 گرم است این مقدار مقدار مناسبی از ویتامین ها، عناصر و مواد مغذی را می دهد و آسیبی نمی رساند.

این قانون در مورد شکلات تلخ صدق می کند. برای شیر و سفید  نصف شده، یعنی تا 1525 گرم در روز.

برای اینکه شیرینی سالم ضرری نداشته باشد، از مقدار توصیه شده روزانه تجاوز نکنید. در غیر این صورت، بدن شروع به تولید بیش از حد سروتونین می کند که منجر به بی خوابی، پرخوری، تحریک پذیری، میگرن می شود.

هر روز خودتان را با خوراکی‌ها رفتار نکنید. استفاده روزانه از آن به مدت یک ماه به آسانی باعث اعتیاد می شود، که در آن بدن دیگر فلاونوئیدهای مفید را درک نخواهد کرد.

این محصول منع مصرف دارد زیرا از آسیب شناسی هایی ماننددیابت نوع 2بیماری های عصبی آترواسکلروزمشکلات دستگاه گوارش و کلیه ها

افزایش اسیدیته عدم تحمل فردی به دانه های کاکائو و مواد موجود در محصول.

مهم! با دیابت و قند خون بالا، فقط پس از تأیید پزشک معالج، خوردن محصول کمی که قند آن بیش از 8٪ نباشد مجاز است. برای مثال می توانید از خرنوب شیرینی های سالم بخرید.

نحوه انتخاب شکلات سالم و خوشمزه یک محصول با کیفیت واقعی، نه یک شیرینی ارزان قیمت، نباید حاوی چربی های شیرینی به جز کره کاکائو باشد. آفتابگردان، سویا، نخل، روغن پنبه دانه این نوع مواد اولیه ارزان قیمت باعث سالم ماندن غذا نمی شوند.

برای انتخاب شکلات سالم، ترکیب آن را به دقت مطالعه کنید. اگر حاوی بیش از 70 درصد دانه های کاکائو باشد، شکی نیست که شیرینی آن تأثیر مفیدی بر کل بدن خواهد داشت.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.