عرق بهار نارنج خانگی دختر ژاپنی را عاشق ایران کرد

شربت ساده شکوفه پرتقال و نارنج و یا عرق بهار نارنج خانگی تازه وارد زندگی من شد! و من عاشق آن هستم. من از درست کردن آن لذت بردم، نه تنها آسان بود، بلکه از بوی معطر تازه شکوفه های نارنج در شکوفه کامل لذت می برم و آن عطر آشپزخانه ام را پر کرده بود! و البته طعم شربت خوشمزه است، آنقدر لذیذ که باعث شد دسته دوم درست کنم.

من هرگز در مورد عرق بهار نارنج خانگی نشنیده بودم، تا زمانی که داشتم کیت، با نام مستعار نوشیدن با جوجه ها، را در IG تماشا می کردم که درباره انتشار کتاب جدیدش در حین تهیه یک کوکتل صحبت می کرد.

خوب، او از شربت ساده عرق بهار نارنج خانگی استفاده می کرد و این علاقه من را به اوج رساند. نمی دانم چه نوشیدنی درست می کرد، فقط می خواستم شربت درست کنم! بنابراین من رفتم و یک کیسه ساندویچ کوچک پر از شکوفه های پرتقال، با توجه به زنبورها، انتخاب کردم و روز بعد آن را درست کردم. و ناامید نشده است.

باز هم، من نمی‌دانم دستور پخت این شربت خاص چه بوده است، اما فکر می‌کنم از آنجایی که من عاشق یک مدل قدیمی خوب هستم، از این نظر عالی است! و اینکه دوستان من، جایی بود که سفر ساده شربت من آغاز شد.

عرق

از آن زمان، من کمی مطالعه کردم و مردم گفتند که آن را روی بستنی وانیلی، نان خانگی و وافل می‌ریزند. بنابراین من تصور می کنم که امکانات بی پایان هستند.

این دستور غذا بسیار ساده است، اما باید اجازه دهید شکوفه ها برای چند ساعت در آب استراحت کنند. آن را به خاطر بسپار. این یک دستور 2 قسمتی است. شما آب شکوفه پرتقال را درست می کنید سپس از آب آن استفاده می کنید و شربت ساده خود را درست می کنید.

این عرق بهار نارنج خانگی با  شکوفه نارنج و پرتقال یک شربت ساده و غنی است که با آب شکوفه پرتقال طعم دار شده است. افزودنی عالی به دسرهای خاورمیانه یا هر دسری که در آن به شیرینی و درخشندگی بیشتری نیاز دارید! تهیه آن بسیار آسان است و می توان آن را زودتر از موعد درست کرد. یک برد برای همه!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.