فرش 12 متری هفتصد شانه باعث خوابی راحت می شود

یکی از اقلام مهم در دکوراسیون منزل بدون شک فرش است. یکی از مواردی که کاربران در خرید فرش به آن توجه می کنند این است که آیا فرش خریداری شده با کیفیت است یا خیر.

برای درک کیفیت فرشی که خریداری کرده اید و اینکه آیا برای دکوراسیون شما مناسب است یا خیر، باید چند جزئیات را در نظر بگیرید.

انتخاب فرش 12 متری هفتصد شانه مناسب برای اتاق مناسب، طول عمر فرش شما را افزایش می دهد و حداکثر راحتی را برای شما فراهم می کند.

کیفیت یک فرش به این معناست که شما می توانید سال ها با همان کیفیت روز اول از آن استفاده کنید. به همین دلیل قبل از خرید حتما باید به کیفیت فرشی که انتخاب می کنید توجه کنید.

فرش 12 متری هفتصد شانه

بافت فرش یکی از ویژگی هایی است که باید به آن توجه کنید تا متوجه شوید کیفیت آن خوب است یا خیر. دوام انواع فرش های نزدیک بافته بسیار بیشتر از فرش های گشاد است.

 تعداد حلقه های بافته شده روی فرش نیز باعث افزایش وزن فرش و در نتیجه طولانی شدن زمان استفاده از فرش می شود. در عین حال فرش هایی با طول پرز بالا عملکرد عایق بهتری از خود نشان می دهند و دوام را افزایش می دهند. 

وزن پرز فرش را می توان با تعداد بافت در هر متر مربع و وزن نخ بافته شده اندازه گیری کرد. جنس نخ مورد استفاده و همچنین دفعات بافت از جمله عوامل موثر بر کیفیت آن است.

 فرش هایی که از نظر کاربری به راحتی تمیز می شوند و به مرور زمان کم رنگ نمی شوند نیز به عنوان فرش های با کیفیت توجه کاربران را به خود جلب می کنند.

 نار حلی دارای مدل های فرش با کیفیتی است که می توانید سالیان سال به راحتی در هر گوشه از خانه خود از آنها استفاده کنید. شما می توانید با کشف مناسب ترین فرش برای دکوراسیون خود در میان صدها مجموعه مختلف ظاهر خانه خود را تغییر دهید و حداکثر کیفیت را به فضای زندگی خود بیاورید!

چگونه فرش دستبافت با کیفیت خوب را تشخیص دهیم؟

برای اینکه بفهمیم فرش دستبافت از کیفیت خوبی برخوردار است، ابتدا باید به دفعات بافت توجه کرد. بافت این فرش‌ها که با دست بافته می‌شوند معمولاً متراکم و محکم است که باعث می‌شود تا سال‌ها از فرش با همان کیفیت استفاده شود.

 در عین حال، بسته به مواد نخ های مورد استفاده در بافت، عمر فرش ممکن است افزایش یابد. هنگام انتخاب فرش دستباف باید مشخصات فنی فرش مورد بررسی قرار گیرد.

نار با توجه به رضایت مشتریان از روز تاسیس، همچنان بهترین مدل های فرش را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد. 

اگر شما هم جزو کسانی هستید که نمی توانید در خرید فرش از کیفیت چشم پوشی کنید، می توانید از بین هزاران مدل فرش مختلف نار که هر کدام با دقت تولید شده اند، یکی را انتخاب کنید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.