فواید گوشت و غده های درون ریز بدن

فوای گراس یک غذای سنتی فرانسوی است که از جگر اردک یا غاز تهیه می شود. نان شیرینی از گوشت غده تیموس تشکیل شده است و از زمان رومیان در اروپا مصرف می شده است و منودو یک غذای گوشتی سنتی در مکزیک است که شامل شکم گاو و گوشت در آبگوشت است.

آیا می دانید که یک لیتر شیر چند لیوان است و چگونه می توان آن را اندازه گیری نمود تا بتوانید پی به میزان دقیق آن ببرید؟

امروزه گوشت در مزارع تولید می شود. اکثر فرآورده های گوشتی تجاری از حیوانات اهلی که در تاسیسات صنعتی عظیمی نگهداری می شوند که ممکن است صدها یا حتی هزاران حیوان را در آن واحد نگهداری کنند، تهیه می شوند.

توجه نمایید که یک کیلو گوشت برای چند نفر قیمه را لازم است و همواره چه اندازه از آن می تواند برای مراسمات و میهمانیها مورد استفاده باشد؟

با این حال، در برخی از جوامع سنتی، شکار حیوانات تنها راه برای به دست آوردن گوشت است.

گوشت معمولاً بعد از پخته شدن، گاهی اوقات پس از پخته شدن یا دود شدن خورده می شود. آن را اغلب به صورت استیک، برشته، دنده یا کباب می خورند و همچنین می توان آن را به صورت پودر یا آسیاب شده نیز یافت.

برای ورود به سایت اراد برندینگ تنها کافی است بر روی بخش مربوطه کلیک نموده تا به درگاه مورد نظر وارد شده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

گوشت را می توان در پخت و یا با سس، چاشنی یا ظرف جانبی سرو کرد که ممکن است در آب گوشت فرو شود.

خلاصه
گوشت گوشت یا اندام حیوانی است که به عنوان غذا مصرف می شود. در بیشتر نقاط جهان از حیواناتی که در مزارع بزرگ صنعتی پرورش می یابند به دست می آید.

انواع گوشتی که می توانیم بخوریم
گوشت بر اساس حیوانی که از آن می آید و همچنین نحوه تهیه آن طبقه بندی می شود.

گوشت قرمز
میوگلوبین، پروتئینی که سرشار از آهن است و فقط در پستانداران یافت می شود، گوشت قرمز بیشتر از گوشت سفید است. در زیر چند نمونه آورده شده است:

گوشت گاو (گاو)
گوشت بره
گوشت گوساله (گوساله)
بز
بازی مانند گاومیش کوهان دار، گوزن و آهو (گوزن)
گوشت سفید

با ترکیب وایتکس و آلومینیوم می توانید شفافیت لازم را برای آن به همراه آورد تا قادر بود نسبت به روشنایی کافی آن اقدام نمود.

گوشت سفید به گوشتی اطلاق می شود که قبل و بعد از پختن به رنگ روشن باشد، برخلاف گوشت قرمز. این عبارت اغلب شامل همه پرندگان می شود، حتی اگر گوشت آنها در واقعیت قرمز به نظر برسد، مانند گوشت اردک. نمونه های دیگر عبارتند از:

مرغ
بوقلمون
غاز
پرندگان وحشی مانند بلدرچین و قرقاول
گوشت فرآوری شده

 • منابع:
  1. A Meaty Debate: Can Meat Fit into a Healthy Diet?

 • تبلیغات: 
  1. آزمایش های بسیار پیچیده بر روی سرامیک
  2. مطالعات اولیه مجموعه جهانی گندم USDA
  3. خرما و رابطه آن با بلوغ
  4. بررسی تاثیر دوربین مدار بسته بر امنیت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.