قابلمه استیل ضد زنگ که هنگام پخت غذا یخ تولید می کند

برخلاف سایر مواد ظروف پخت و پز، مانند پوشش نچسب قابل تراشه، لعاب قابل زنگ زدگی و چدن قابل زنگ زدگی، فولاد ضد زنگ علیرغم سبک بودن تقریباً تخریب ناپذیر است.

 کیفیت فولاد ضد زنگ که یک آلیاژ آهن است، به ساختار چند لایه آن بستگی دارد که بر سختی سطح تأثیر می گذارد و بنابراین طول عمر و توانایی آن از نسلی به نسل دیگر در آشپزخانه منتقل می شود.

فولاد ضد زنگ چند لایه همچنین عملکرد پخت عالی با جذب سریع و یکنواخت حرارت دارد که هنگام پخت و پز روی اجاق گاز با رسانایی حرارت کم در اطراف دسته قابلمه استیل ضد زنگ مفید است.

 بنابراین، برنامه شام ​​شما هر چه که باشد، ظروف آشپزخانه استیل ضد زنگ شما در آزمون زمان و همچنین گرما و نیرو مقاومت خواهند کرد. 

از طریق اجاق های شعله ور، قابلمه های آب جوش و مواد سخت، فولاد ضد زنگ توانایی کامل آشپزی و خلاقیت را برای شما فراهم می کند. این باعث می شود که انتخاب خوبی از مواد باشد! 

آیا ظروف استیل ضد زنگ غیر واکنشی هستند؟ 

بله  ظروف استیل ضد زنگ غیر واکنشی هستند! عدم واکنش پذیری فولاد ضد زنگ مزایای بی پایانی دارد. هیچ زنگ زدگی، خوردگی، مواد شیمیایی مضر یا طعم های فلزی در فرآیند پخت تولید نمی شود.

 آلیاژ کروم در فولاد ضد زنگ یکی از اجزای تعیین کننده آن است. کروم لایه ای از اکسید کروم را در اطراف سطح جسم فولادی تشکیل می دهد و از زنگ زدگی جلوگیری می کند.

 علاوه بر این، هنگام پختن غذاهای اسیدی، فولاد ضد زنگ در برابر خوردگی مقاومت می کند، که در خواص غیر واکنشی مواد به اوج خود می رسد و یکی دیگر از مزایای ظروف استیل است.

ویژگی های ظروف استیل چیست؟ 

با وجود کیفیت پوشیدن سخت، یکی دیگر از مزایای ظروف استیل ضد زنگ ظاهر براق آن است. سطح روشن و به راحتی قابل نگهداری از فولاد ضد زنگ، ظاهری مدرن و جذاب را ارائه می دهد که متناسب با هر فضای داخلی  از مدرن و شهری گرفته تا سنتی و روستایی است.

این می تواند مستعد خراش باشد، اما اگر به خوبی از آن استفاده شود، زیبایی شیک خود را حفظ می کند و ظاهری عالی در آشپزخانه به دست می آورد. نام تجاری Forest and Forge خود دکسام این ویژگی براق را با هر دسته چوبی منحصربفرد که دارای تیغه از جنس استنلس استیل بریتانیایی هستند، نشان می دهد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.