لامپ ال ای دی نور مخفی باعث بهبود زخم بستر می شود

اگر به دنبال چراغی هستید که باید سریع روشن شود، نور LED را انتخاب کنید. چراغ های LED می توانند فورا روشن و خاموش شوند.

 به عنوان مثال، اگر از لامپ ال ای دی نور مخفی متال هالید استفاده می کنید، باید برای یک دوره گرم کردن آماده باشید. به این فکر کنید که چگونه یک چراغ فلورسنت وقتی آن را روشن می کنید.

سوسو می زند و اغلب دو یا سه ثانیه طول می کشد تا کاملا روشن شود. اینها برخی از عوارضی است که با نصب چراغ های LED می توان آنها را دور زد.

همچنین، اگر منابع روشنایی سنتی را به طور مکرر روشن و خاموش کنید، طول عمر کمتری دارند. چراغ های LED تحت تأثیر تعویض مکرر قرار نمی گیرند. باعث کاهش طول عمر و کارایی آنها نمی شود.

لامپ ال ای دی نور مخفی

این ویژگی LED ها را به راه حلی ایده آل برای کسب و کار شما تبدیل می کند اگر نیاز دارید چراغ های خود بلافاصله پس از خاموشی یا افزایش برق دوباره روشن شوند.

 این قابلیت همچنین در صورتی مفید است که می‌خواهید هنگامی که یک کارمند ساختمانی را صبح زود قبل از طلوع خورشید باز می‌کند، چراغ‌های شما به سرعت روشن شوند.

از آنجایی که روشن و خاموش شدن LED ها تحت تأثیر قرار نمی گیرند، می توان آنها را به سرعت برای نمایشگرهای نور چشمک زن یا برنامه هایی که نیاز به سنسورهایی دارند که مرتباً از حالت روشن به خاموش و دوباره برمی گردند چرخه کرد.

اگر کسب و کار شما در مکانی است که ممکن است سیل رخ دهد، می‌خواهید بتوانید تأسیسات خود را با دستگاه‌هایی روشن کنید که تا حد امکان به ولتاژ کمتری نیاز دارند.

 LED ها برای این کار مناسب هستند زیرا با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند. هنگامی که از یک سیستم ولتاژ پایین در مناطقی که ممکن است مستعد سیل باشد استفاده می کنید، از کارکنان خود و دیگران در برابر شوک های بالقوه مضر یا کشنده محافظت می کنید. 

اگر در حین پاکسازی سیل، شخصی به اشتباه برخی از اجزای الکتریکی، یک سیستم روشنایی ولتاژ پایین را لمس کند.

که 12 ولت تولید می کند بسیار ایمن تر از سیستم ولتاژ خطی است که 120 ولت تولید می کند.

این همچنین آنها را برای استفاده در فضای باز، جایی که سایر راه حل های روشنایی ممکن است با کدهای محلی مطابقت نداشته باشند، بسیار مفید می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.