لامپ زنون یخی باعث کوری مرد 70 ساله شد

چراغ های جلو LED با در نظر گرفتن شرایطی مانند هزینه، کارایی و مصرف انرژی از نظر فناوری های چراغ جلو بین چراغ های هالوژن و زنون قرار می گیرند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 با توجه به اندازه کوچک آنها، سازگاری از نظر طراحی یکی از بزرگترین دلایل ترجیح است. با این حال، آنها مصرف انرژی بسیار پایین و سطح بالایی از انتشار نور را ارائه می دهند.

 از سوی دیگر، انواع لامپ زنون یخی پس از فراگیری کد چراغ‌های جلوی ضروری خودرو و وجود انواع متعدد، توجه را به خود جلب می‌کنند.

بنابراین، آیا چراغ های جلو LED ممنوع است؟ ممنوعیت چراغ‌های جلوی LED موضوعی است که اغلب با آن مواجه می‌شویم، زیرا اضافه‌های بعدی باعث ایجاد مشکلاتی در هنگام بازرسی خودرو می‌شوند. 

لامپ زنون یخی

چراغ های جلو که استاندارد نیستند، به درستی تنظیم نشده اند و بعداً برای اصلاح اضافه می شوند، باعث می شوند خودرو از بازرسی عبور نکند. جدا از این، هیچ مشکلی با چراغ های LED استاندارد وجود ندارد.

 از طرفی در برخی خودروها از چراغ های LED زنون در کنار هم استفاده می شود. در حالی که امروزه زنون به طور گسترده در نور کم استفاده می شود، مدل هایی وجود دارند که از فناوری LED در نور بالا استفاده می کنند.

استفاده از کدام نوع چراغ جلو سودمندتر است؟

چراغ های جلو زنون و هالوژن که پرمصرف ترین چراغ های جلو در خودروها هستند، دارای جنبه ها، مزایا و معایب متفاوتی هستند. “چراغ های هالوژن؟ چراغ جلو زنون؟

 این موضوع بسته به اولویت از زوایای مختلف قابل بررسی است. اول از همه، وقتی ویژگی های چراغ های هالوژن ذکر می شود، اولین چیزی که به ذهن می رسد هزینه است. 

چراغ های جلو هالوژن هزینه تولید و تعویض کمتری دارند. نوعی نور است که از نظر شدت چشم را خسته نمی کند. تغییرات را نیز می توان به روشی ساده انجام داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.