مارچوبه در اصفهان موجب اهلی کردن حیوانات وحشی می شود

مارچوبه به راحتی هضم می شود و حتی برای معده های حساس نیز مفید است.

علوفه و مواد گیاهی ثانویه (ساپونین) موجود در مارچوبه هضم را تحریک کرده و در نتیجه عملکرد سالم روده را تقویت می کند.

بلوک سازنده پروتئین آسپاراژین موجود در مارچوبه در اصفهان کلیه ها را تحریک می کند و باعث افزایش ادرار می شود.مارچوبه برای همه سالم نیست.

اگر عملکرد کلیه شما دچار اختلال شده یا سطح اسید اوریک خون شما به طور دائم بالا است، نباید بیش از حد از سبزیجات غنی از ویتامین و مواد معدنی استفاده کنید.

آنها از تشکیل خون حمایت می کنند و اثر تقویت کننده اعصاب دارند. مارچوبه سرشار از پتاسیم است، حاوی مواد معدنی دیگری مانند منیزیم و کلسیم و همچنین عنصر کمیاب مهم آهن است.

مارچوبه در اصفهان

بهتر است با احتیاط عمل کنید و میوه‌ها و سبزیجاتی که باعث ایجاد گاز می‌شوند را کنار بگذارید. اینها عبارتند از کلم بروکسل، کلم سفید، کلم قرمز، برخی از سالادهای خام سبزیجات، حبوبات، سالسیفی، مارچوبه، تره فرنگی و پیاز، انجیر، موز، میوه های خشک مانند آلو خشک یا زردآلو خشک.

لبه سفید هنوز نور خورشید را ندیده و پس از پخت همچنان بسیار سفت و شکننده خواهد بود. وقتی مارچوبه تا آخر سبز شد، فقط یک اینچ انتهای مارچوبه را ببرید. هرگز نباید پوست سبز و نرم مارچوبه را جدا کنید. بیشتر ویتامین ها درست زیر پوست هستند.

مارچوبه برای مدت نسبتا طولانی در معده می ماند و در نتیجه شما را برای مدت طولانی سیر می کند. مارچوبه کالری کمی دارد. مارچوبه به راحتی هضم می شود و حتی برای معده های حساس نیز مفید است. علوفه و مواد گیاهی ثانویه (ساپونین) موجود در مارچوبه هضم را تحریک کرده و در نتیجه عملکرد سالم روده را تقویت می کند.

فصل مارچوبه شروع شده است. آنچه برخی مشتاقانه منتظر آن بوده اند می تواند با واکنش های آلرژیک شدید در دیگران همراه باشد. علاوه بر اسهال و دردهای شکمی، اینها به‌طور خاص به صورت بثورات پوستی خارش دار و التهابی ظاهر می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.