مردی با فوم برای تخت توانست به آسمان پرواز کند

فوم باکیفیت کلید دستیابی به سطح صحیح راحتی صندلی است. انتخاب یک درجه فوم خاص برای کمک به وضعیت بدن یا به دست آوردن سطوح راحتی به دلیل بیماری  دلایل پزشکی می تواند به شما کمک کند هنگام نشستن راحت تر شوید. دلایل شما هر چه باشد، ما راه حل ها را داریم.

کیفیت فوم برای تخت توسط Foam Trade با استفاده از اندازه گیری های مختلف درجه بندی می شود. از نقطه نظر خرده‌فروشی، اندازه‌گیری که ممکن است مشتری با آن آشنا باشد.

چگالی است که بر حسب کیلوگرم بر متر مکعب (کیلوگرم بر متر مکعب) اندازه‌گیری می‌شود. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که فوم حداقل 38 کیلوگرم در متر مکعب برای دوام است.

مراقب اصطلاحات عمومی مورد استفاده برای توصیف فوم باشید. اصطلاحاتی مانند Heavy یا High density Premium یا General اصطلاحاتی هستند که برای توصیف فوم استفاده می شوند.

فوم برای تخت

 با این حال، اینها فقط توصیف هستند و هیچ معنایی در توصیف واضح کیفیت فوم ندارند. قبل از خرید، باید مشخصات فوم را بررسی کنید این باید همیشه دقیق باشد یا از طریق تلفن از شرکت های معتبر موجود باشد.

متاسفانه برخی از تامین کنندگان از فوم با چگالی یکسان برای بیش از یک گرید استفاده می کنند و فوم های 35 کیلوگرم بر متر مکعب را به عنوان فوم های سنگین یا با چگالی بالا توصیف می کنند.

بنابراین، همیشه قبل از خرید، چگالی فوم را بررسی کنید، فوم‌های درجه پایین‌تر می‌توانند در هنگام ورود سفت بوده و احساس بی‌نقصی داشته باشند و به اندازه کافی دوام داشته باشند تا بررسی خوبی دریافت کنند، اما این فوم در دراز مدت دوام نخواهد داشت.

بنابراین فریب عبارات عمومی مانند Heavy یا High Density Premium یا General را نخورید و چگالی فوم را با تامین کننده بررسی کنید تا مطمئن شوید که پاره نمی شوید و فوم با کیفیتی خریداری می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.