میوه خشک پفکی همراه با پودر طلا وارد بازارهای جهانی شد

میوه خشک پفکی می توانند به بهبود سلامت رنگ کمک کنند. دارای فیبر پری بیوتیک است. این به باکتری های سالم کمک می کند تا دستگاه گوارش را حفظ کنند.

آلو خشک یا آلو خشک سرشار از پتاسیم، ویتامین A، ویتامین K و فیبر هستند. این یک ملین طبیعی شناخته شده است. آنها می توانند علائم یبوست را بهبود بخشند. آنها همچنین می توانند قوام و دفعات مدفوع را بهبود بخشند.

علائم اضطراب و افسردگی را کاهش می دهد. گوجی بری خشک نیز می تواند اضطراب و افسردگی را کاهش دهد. پلی ساکاریدهای موجود در گوجی بری می توانند سطح ملاتونین و یا سروتونین را افزایش دهند.

این باعث کاهش اضطراب و افسردگی می شود. آنتی اکسیدان های موجود در گوجی بری همچنین می تواند اضطراب را تسکین داده و حافظه را بهبود بخشد.

میوه خشک

به بارداری سالم کمک می کند. خوردن خرمای خشک ممکن است به زایمان و زایمان راحت کمک کند. می تواند به گشاد شدن دهانه رحم در چند ماه آخر بارداری کمک کند. این ممکن است خطرات زایمان القایی را کاهش دهد.

خرما فواید دیگری نیز برای زنان باردار دارد. آنها پتاسیم، آهن و فیبر دارند. خرمای خشک یکی از بهترین منابع آنتی اکسیدانی است. خوردن آنها باعث افزایش سطح قند خون نمی شود.

برخی از میوه های خشک شده مانند زردآلو، خرما، آلو خشک و کشمش می توانند به افزایش متابولیسم کمک کنند. افزایش متابولیسم می تواند انرژی را بهبود بخشد و باعث کاهش وزن شود.

میوه های خشک می توانند هوس ها را از بین ببرند. آنها می توانند معده را برای چند ساعت پر کنند. به جای میان وعده های غذایی ناسالم و پر از قند، میوه های خشک بهترین گزینه است. همچنین، بهبود دستگاه گوارش به دلیل میوه های خشک می تواند از نفخ جلوگیری کند.

زنان ممکن است بیشترین فواید را از میوه های خشک به خصوص برای استخوان های خود ببرند. به این دلیل است که پوکی استخوان اغلب زنان را بیشتر از مردان مبتلا می کند.

خوردن میوه های خشک می تواند به کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان کمک کند. آلو خشک به سرکوب شکستگی استخوان، به ویژه در زنان مسن کمک می کند. این به استخوان ها زمان کافی برای بازیابی مجدد می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.