نایلون فریزر با وزن 1 کیلوگرم

راهروی نگهداری مواد غذایی در فروشگاه مواد غذایی شما می تواند مکانی اسرار آمیز باشد و تمام کاغذها و فویل ها و بسته بندی ها! آیا کاغذ روغنی طبیعی می خواهید یا رنگ شده؟

آیا واقعا به فویل آلومینیومی سنگین نیاز دارید؟ و حتی ما را با کیسه فریزر شروع نکنید! کیف هایی با هر اندازه ای که بتوان تصور کرد وجود دارد، کیف هایی با رویه های تک زیپ، رویه های دو زیپ، و آنهایی که زیپ های کشویی دارند! کیسه هایی برای نگهداری معمولی و سایر کیسه هایی وجود دارد که به طور خاص برای نگهداری در فریزر در نظر گرفته شده اند. چگونه تصمیم می گیرید؟

اگر روی آن کیسه‌های ساندویچ تاشو قرار دارید، نمی‌توانیم به شما کمک کنیم، اما می‌توانیم تفاوت بین کیسه‌های فریزر و کیسه‌های زیپی معمولی را توضیح دهیم.

تفاوت بین کیسه های فریزر و کیسه های زیپ دار معمولی
کیسه های فریزر و پلاستیک فریزر کیلویی زیپ دار معمولی هر دو از پلاستیک بادوام ساخته شده اند، معمولاً نوع مهر و موم مشابهی دارند و در اندازه های یکسان موجود هستند و یک تفاوت مهم وجود دارد که آنها را متمایز می کند:

کیسه های فریزر ضخیم تر از کیسه های زیپ دار معمولی هستند، که باعث می شود هنگام نگهداری مواد غذایی در فریزر سخت تر و بادوام تر شوند.

ارسال تصویر
چگونه هلو را منجمد کنیم (اعتبار تصویر: کریستین هان)
در حالی که ظاهر و ظاهر آنها بسیار شبیه به سایر کیسه های ذخیره سازی پلاستیکی است،  نایلون سفید دسته دار کمی ضخیم تر از کیسه های زیپ دار معمولی هستند و این به یک کیسه ذخیره سازی که محکم تر و بادوام تر است تبدیل می شود.

کیسه های فریزر با احتمال کمتری سوراخ یا پاره می شوند و همچنین پس از مدت زمان طولانی در فریزر دیرتر تجزیه می شوند.

در نتیجه کیسه های فریزر مواد غذایی را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارند و از سوختن فریزر یا کندی آن جلوگیری می کنند.

نیازی نیست این کیسه ها را فقط برای نگهداری مواد غذایی در فریزر رزرو کنید و کیسه های فریزر، که اندازه آنها از یک پیمانه تا دو گالن متغیر است، می توانند به همان روشی که از هر نوع کیسه ذخیره سازی زیپ دار استفاده می کنید استفاده کنید.

عکس این موضوع نیز صادق است: می‌توانید از کیسه فریزر نانو آیری پلاست در فریزر استفاده کنید و  اعتراف می‌کنم که گهگاه دارم. اما غذاهایی که در این کیسه ها در فریزر نگهداری می شوند ممکن است در مدت زمان طولانی به خوبی مقاومت نکنند و بیشتر مستعد سوراخ شدن و پارگی هستند.

 • منابع:
  1. What’s the Difference Between Freezer Bags and Regular Zip-Top Bags?

 • تبلیغات: 
  1. فردی که با استفاده از کمربند چرم توانست اسب وحشی را رام کند!!
  2. گوگرد انعطاف پذیری حالت اکسیداسیون
  3. چرم سازی مدرن
  4. تلخی لیمو عمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.