پارچه رومبلی نانو برای 100 سال آینده

مبل ها یک سرمایه گذاری مالی بزرگ هستند، بنابراین شما نمی خواهید در هیچ نقطه ای از زمان انتخاب متریال یا سبک خود را حدس بزنید. برای جلوگیری از «چه می‌شود» و پشیمانی‌های آینده، برای انتخاب متریال مناسب برای مبل خود زمان بگذارید – چه سفارشی باشد یا نه.

شما از انتخاب پارچه رومبلی نانو برای سال‌های آینده راضی خواهید بود و نیازی به هزینه اضافی برای نگهداری یا نگهداری نخواهید داشت! دوام، راحتی و سبک را در درجه اول قرار دهید، در اینجا چند انتخاب اثاثه یا لوازم داخلی برای ست مبل شما آورده شده است.

شماره 1: چرم
جنس مبل چرمی برای اتاق نشیمن معاصر
چرم، به عنوان یک ماده مبل، به راحتی تمیز می شود
چرم مورد علاقه قدیمی، وقتی صحبت از مبل‌هایی با هر سبکی به میان می‌آید، بی‌معنی است. تمیز کردن آن آسان است، در طول زمان به خوبی خود را حفظ می‌کند و در رنگ‌ها، پوشش‌ها و بافت‌های متنوعی ارائه می‌شود که جذابیت بصری را ارائه می‌دهد.

جنس مبل چرمی بسیار محبوب است زیرا دارای روکش ضد لک است و آن را برای خانه‌هایی با فضای نشیمن بسیار ایده‌آل می‌کند. همانطور که گفته شد، پارچه مبلی ارزان کاملاً در برابر خراش آسیب پذیر است و در صورت نوسان سطح رطوبت ممکن است دچار ترک شود.

شماره 2: کتانی
مبل-کتانی-مواد-نشیمن-با-خرف-چوبی
یک پارچه سخت و خشن
کتانی یک منسوجات سخت است و حس لوکسی دارد که آن را به یک انتخاب قابل رشک برای مبل تبدیل می کند. با این حال، از انواع مختلف پارچه مبل، این پارچه برای خانه هایی با ساکنان بزرگسال مناسب است تا خانواده هایی که بچه های کوچک یا حیوانات خانگی دارند.

این به این دلیل است که کتانی تحت فشار به خوبی مقاومت نمی کند، به خصوص اگر پارچه رومبلی ترک انتخابی از بافت های گشاد ساخته شده باشد. رنگ‌های روشن‌تر از نظر مقاومت در برابر لکه، شمع را به مواد دیگر نمی‌بندند، و همیشه بدون چروک نگه‌داشتن آن‌ها سخت است.

شماره 3: پنبه
جنس مبل نخی برای مبل زرد در اتاق نشیمن
پارچه پنبه ای بادوام است
کاملاً مشابه کتان، پنبه نیز پارچه رومبلی جدید بادوام و بادوام است، اما در مناطقی که احتمال تجمع افراد زیادی در یک زمان وجود دارد، مانند اتاق نشیمن، خوب نمی‌ماند.

این مواد مبل را می توان درمان کرد و در برابر لکه مقاوم کرد، اما حتی در این صورت هم تمیز کردن آن به آسانی نیست. پارچه‌های پنبه‌ای متراکم مانند جین و بوم روشی هوشمندانه برای رفع این اخطارها هستند. خارج از انواع پارچه مبل، پنبه خالص علیرغم اینکه می تواند در برابر انباشته شدن مقاومت کند، لکه ها و رنگ ها را سریعتر جذب می کند.

  • منابع:
  • تبلیغات: 
    1. فردی که با استفاده از کمربند چرم توانست اسب وحشی را رام کند!!
    2. گوگرد انعطاف پذیری حالت اکسیداسیون
    3. چرم سازی مدرن
    4. تلخی لیمو عمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.